Maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için insan sağlığına yönelik ürünleri kaliteli, çevreci, modern, ergonomik yapıda tasarlayarak benzersiz fiyatlarla değerli müşterilerimize sunmak için heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sektörde lider olan firmamız değerli müşterilerimize kurumsal hizmet vermektedir. Endüstrinin gelişmesi, kontrolsüz atıklar, artan nüfus nedeniyle kirlenen sularımız için sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz su arıtma cihazlarını sunarak en kaliteli arıtılmış benzersiz lezzette suya kolay kavuşmanızı sağlıyoruz.

Firmamızın uzun yıllar süren araştırma geliştirme faaliyetleri ile su arıtma cihazları kategorisinde yeşil teknolojilerle üretilen ürünlerin filtre ve yedek parça satışını da gerçekleştirir. Paslanmaz çelik yapısı ile su tankı boyut olarak her mutfak tezgahına uygun şekilde tasarlanır.

Uluslararası standartlarda üretilen ürünümüz sağlıklı ve güvenli suyu size sürekli olarak sunar. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çalışarak sizlerden gelen soru ve siparişlerinizi alır.

Firmamız, gittikçe azalan temiz su kaynaklarının korunmasına, insan sağlığına duyduğumuz hassasiyetle hareket ederek en iyi ürünleri sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Saygılarımızla

ZEOMAX GRUP