zeomaxgrup

Sakarya Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı günümüzde içme suyu kaynaklarının hızla tükendiği ve mevcut olan suların kirliliğin artması ile ihtiyaçlar listesinin başında yer alır. Sağlıklı bir hayat için güvenli ve minerallerce zengin su içmek herkesin hakkıdır. Biz de insan sağlığının önemine verdiğimiz hassasiyetle uzun yıllardır dünyada ve ülkemizde su arıtma cihazları ve filtrelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi uzun süren arge çalışmaları ile teknik olarak en üst düzeye çıkartarak virüs, bakteri, ağır metaller, suda çözünmüş kimyasalların, kireç ve tortu tehdidinin önüne geçerek sağlıklı, lezzetli, alkali bir suya kavuşmanızı sağladık.

Sakarya En İyi Su Arıtma için tüm özellikleri bir arada bulunduran ürün özelliklerini belirtmek isteriz.

  • Tortu filtresi ön filtre aşamasıdır. 5 mikron gözenekleri ile böcek, kum, toz, yosun gibi parçacıkların suya geçmesini önler.
  • Karbon filtre ikinci aşamada kloru minimuma indirerek suyun lezzetini, kokusunu mükemmel seviyeye taşır.
  • Bu aşamada filtre gözenekleri 8 – 10 agstrona kadar küçülerek suda bulunan arsenik, bakır, civa, kurşun gibi ağır metallerin filtreleyerek temiz suya geçişini engeller.
  • Suyun lezzetini benzersiz şekilde artması için alkali takviye filtresi vardır. Ayrıca bu filtre mikroorganizmaların tank içerisinde oluşmasının önüne geçer. Bu aşamadan sonra arıtılmış ve lezzetlendirilmiş su depoya aktarılır.
  • Son teknoloji çevre dostu ürünümüz ile kirli musluk suyu kısa sürede sağlıklı, güvenli içilebilir hale getirir.
  • Ürün kompakt yapısı ile çok yer kaplamaz, tezgah altına kolayca yerleştirilebilir.

Su Arıtma cihazı zeomax grup olarak her türlü danışmanlık, bilgi ve sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

danışman

Uzmanlarımız bütün sorularınıza cevap verecektir. İletişim formumuzu doldurabilir yada sipariş ve destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ZEOMAXGRUP Müşteri Hizmetleri

10 YIL GARANTİ

5-stars-white

20-25 YIL KULLANIM ÖMRÜ