Damacanaya ödediğiniz ücretten daha azına sağlıklı temiz su ihtiyacınızı karşılayan ve yıllarca ödediğiniz ücretin cebinize kalmasın sağlayan 25 yıl kullanım ömrü olan mükemmel bir ürün teklif ediyoruz.

su arıtma cihaz özellikleri

Sakarya Su Arıtma Cihazı

 

Sakarya Su Arıtma Cihazı ile sağlıklı kaliteli suyu kendiniz üretebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi, dünya nüfusunun artması, ekonomik ve yanlış politikalar yüzünden içme suyu kaynakları tükenmektedir. İçtiğiniz su yeterli seviyede temiz mi? Sağlığınız için ne kadar güvenli? Tüm bu sorulara cevabımız; İçtiğimiz su yeterince temiz ve güvenli olmadığıdır. Su Arıtma Teknolojisi artık sağlıklı bir yaşam için gereklilik oldu. Sağlık için yaşamın kaynağı, suyun kalitesi için hassas olmak önemlidir. Firmamız uzun yıllardır su arıtma teknolojilerini ve yedek parçalarını sizlere sunar. Avantajlı fiyatlarla sahip olacağınız su arıtma cihazlarının teknik özellikleri hakkında bilgi vermek isteriz. Halk arasında sadece tortu ve kirecin filtrelenmesi olarak bilinen su arıtma cihazları; aynı zamanda suda bulunan insan sağlığı için zararlı bakteri ve virüslerin ortadan kaldırılmasını sağlayacak yapıda olması önemlidir.

Su Arıtma Cihazı Bizim Tek İşimiz

Ürünümüz, sağlığınız için kaliteli su, su arıtma cihazı tüm özellikleri taşıyan yapıda tasarlanmıştır. Mükemmel su için diğer cihazlarla arasında fark yaratan özellikleri ve fiyat avantajları ile size sunulur.

Ürünün Özellikleri

  • Toz, böcek, yosun, taş, toprak gibi suda bulanabilecek 5 mikron partikülleri ön filtre aşaması ile suya geçişini önler.
  • Karbon filtre ile klor minimum düzeye iner ve suyun rengini, tadını, kokusunu düzenler.
  • Sistemin en önemli aşamalarından 8 ile 10 agstron ebatındaki gözeneklere sahip filtre ile suda bulunan insan sağlığını tehdit eden civa, arsenik, kireç, kurşun, bakır gibi zararlı metallerin suya geçişini engeller.
  • Ürünümüzde bulunan alkali takviye filtresi çeşitli bakterilerin, mikroorganizmaların cihazın deposunda oluşmasını önler, suyun mükemmel lezzette olmasını sağlar. Bu aşamada artık su, su tankına gönderilir.
  • Ürünümüz, çok kısa sürede musluktan akan kirli suyu arıtarak benzersiz, sağlıklı ve kaliteli hale getirir.
  • Kompakt ve ergonomik tasarımı ile her türlü mutfak yapısına uyumludur.

Su Arıtma Cihazımız İçin detaylı bilgi ve sorularınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.